
-50%
Годинник спортивні JETIX F5 з GPS трекером (Black Red)
2 990 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 466-41-64
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2704977
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- GPS модуль – накладає маршрути на мапу
- Пульсометр, альтиметр, термометр, баромтер, крокомір, лічильник калорій
- Запис тренувань
- Нагадування про сидячому положенні
- Оповіщення про вхідні СМС і дзвінків
- Час роботи – до 14 днів на одній зарядці
- Вологозахист захист IP67
Спортивні GPS годинник Jetix F5 виготовлені за міжнародними стандартами захисту оболонки обладнання (клас IP67), мають стильний дизайн і порівняно невелика вага.Розмір корпусу коло 4 сантиметрів у діаметрі. В годиннику використовується 1,22" кольоровий OLED екран. Вся інформація на основному екрані зображена чітко і добре читається – час, дата, останні дані про пульс, кількість пройдених кроків і витрачених калорій. При необхідності можна перемкнутись на екран тренування або на інший екран з потрібними в даний момент показниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JETIX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 г |
| Товщина | 13.5 мм |
| Діаметр | 44.4 мм |
| Діагональ дисплея | 1,5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | GPS, Пульсометр, Альтиметр, Термометр, Баромтер, Крокомір, Лічильник калорій, Запис тренувань, Нагадування про сидячому положенні, Оповіщення про вхідні СМС і дзвінки, Час роботи – до 14 днів, Вологозахист: IP67 |
| Ємність акумулятора | 350 |
| GPS | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Вібромотор|Будильник|Захист від води, пилу|Контроль денної активності|Повідомлення|Спортивні|Вимірювання кров'яного тиску|Трекінг сну |
| Операційна система | Інша |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісність | Android, IOS |
| Датчики | Лічильник калорій, Пульсометр, Швидкість руху, З барометром, З термометром, Тонометр, Лічильник биття серця, Крокомір |
| Тип дисплея | Кольоровий, Сенсорний |
| Колір корпусу | Red |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Клас вологозахисту | IP 67 |
| Bluetooth | 4 |
| Колір ремінця | чорно-червоний |
- Ціна: 1 499 ₴






