
-50%
Годинник спортивні JETIX F5 з GPS трекером (Black Grey)
2 990 ₴
1 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 466-41-64
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2704976
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- GPS-модуль — накладає маршрути на карту
- Пульсометр, альтиметр, термометр, барометр, крокомір, лічильник калорій
- Записування тренувань
- Нагадування про положення сидячи
- Сповіщення про вхідні СМС та дзвінки
- Час роботи — до 14 днів на одному заряджанні
- Вологозахист захисту IP67
Спортивний GPS годинник Jetix F5 виготовлені за міжнародними стандартами захисту оболонки обладнання (клас IP67), мають стильний дизайн і порівняно невелику вагу. Розмір корпусу 4.4 сантиметра в діаметрі. У годиннику використовується 1,22| кольоровий OLED экран. Вся інформація на основному екрані зображена чітко та добре читається — час, дата, останні дані про пульс, кількість пройдених кроків і витрачених калорій. За потреби можна перемкнутися на екран тренування або на інший екран із потрібними в цей момент показниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JETIX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 г |
| Товщина | 13.5 мм |
| Діаметр | 44.4 мм |
| Діагональ дисплея | 1.22" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | GPS, Пульсометр, Альтиметр, Термометр, Баромтер, Крокомір, Лічильник калорій, Запис тренувань, Нагадування про сидячому положенні, Оповіщення про вхідні СМС і дзвінки, Час роботи – до 14 днів, Вологозахист: IP67 |
| Ємність акумулятора | 350 |
| GPS | Є |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | Вібромотор|Будильник|Захист від води, пилу|Контроль денної активності|Повідомлення|Спортивні|Вимірювання кров'яного тиску|Трекінг сну |
| Операційна система | Інша |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісність | Android, IOS |
| Датчики | Крокомір, Пульсометр, З барометром, Швидкість руху, З термометром, Лічильник биття серця, Лічильник калорій, Тонометр |
| Тип дисплея | Кольоровий, Сенсорний |
| Колір корпусу | Black |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Клас вологозахисту | IP 67 |
| Bluetooth | 4 |
| Колір ремінця | чорно-сірий |
- Ціна: 1 499 ₴






